Fórum

Bazén

Aleš Dobrozemský | 24.01.2011

Ve čtvrtek 27.1.jedeme s klukama na bazén do Bohuňovic.Sraz je v 5 hod na fotbalovém hřišti.Rodiče můžou jet samozřejmě také.Dejte klukům,kteří neumí plavat nějaké rukávky,nebo něco podobného.Dále nějaké peníze na vstupné,plavky,ručník.Trénink se němění,je v pátek ve 4 hod.,tělocvična u stadionu.

Turnaj neděle Sigma

Aleš Dobrozemský | 15.01.2011

Sraz 7 hod na stadionu.Jedou:
Teplanský
Saňák
Binder
Hrabáček
Wiedermann
Vašíček
Dokoupil
Neplech
Michalík
Dobrozemský
Podešva
Prachař
Další týden máme turnaj v Uničově.Budeme tam dělat z kluků dvě družstva,zahrají si úplně všichni.
Na schůzi jsme se domluvili,že 27.1.ve čtvrtek,pojedeme s klukama na bazén do Olomouce.Byl bych rád,kdyby jelo co nejvíce kluků.

Turnaj 23.1. Uničov-zdravotník

Hlavinka | 14.01.2011

Ahoj, zdravotnický dozor je opět zajištěn manželkou (včera to jsem zapomněla dopsat) - mluvil jsem s Tondou. *Schůze*-opět v práci, já se s Váma s snad neož....u.

čau, Marcel H.

omluva

hlavinka | 13.01.2011

omlouvam jaroslava ja nemocny prijde az v pondeli a take se omlouvam ze z nas nikdo neprisel na schuzi nevedeli jsme to . v pondeli dorazime hlavinkovi

Trénink

Aleš Dobrozemský | 13.01.2011

V pátek 14.1. je čas tréninku posunutý.Začínáme v 16 hod a konec je 17 30 hod.

Omluvenka

V.Michalik | 06.01.2011

V pátek 7.1.2011 Šimon nebude na tréninku,nebudeme doma ještě z práce.Na schůzi se budu snažit přijít.

Turnaj 23.1.2011

Aleš Dobrozemský | 03.01.2011

Dobrý večer,na úterý 11.1.2011 svoláváme schůzi rodičů a přátel uničovského fotbalu na 18.hod ve sportbaru Aldo.Na programu je hlavně turnaj námi pořádaný dne 23.1.2011.Další program je termín motokár, případně lyžovačky a soustředění, poté volná zábava v duchu tulamore dew.Přezuvky a dobrou náladu s sebou.Účast nutná.

omluvenka

Jirka Burda | 03.01.2011

tento týden Jirka nepřijde na trénink,je nemocný

Zimní akce

Aleš Dobrozemský | 22.12.2010

Takže akce proběhla opět za účasti poze tří lidí.přítomni byli Wiedermann,Dokoupil,Dobroemský.Usnesení ze schůze je následující:
V lednu se budou pořádat následující akce:
-motokáry-dobrovolná akce
-lyžování v Karlově na tři dny-dobrovolná akce
v březnu:
-soustředění kluků Uničov-účast povinná
Napište kdo má zájem

Re: Zimní akce

Michalik | 22.12.2010

Zdravím.O "schůzi v Aldu jsem se dočetl bohužel až dnes,ale dobře mi tak-aspoň to budu častěji číst.Takže omluva.Co se týče těch ostatních akcí,chtělo by to nějaké podrobnosti(místo ,termín,cenovka apod)Dík za info.Co se týče soustředění-tam není co řešit,bude.

Oslava

Aleš Dobrozemský | 20.12.2010

Ahoj,zítra v 8 hod večer,mají tátové sraz v aldu.Kdo bude mít čas a chuť,tak je vítán.

omluvenka

Jirka Burda | 19.12.2010

v pondělí jirka nepřijde je nachlazen

Trénink

Aleš Dobrozemský | 19.12.2010

V pondělí 20.12. je poslední trénink v hale na gymnáziu a dáme klukům volno.Začneme zase 3.1. znovu na gymplu.
Takže přeji všem příjemné vánoce.

Turnaj sobota Vysoké mýto

Aleš Dobrozemský | 17.12.2010

Takže sraz je v 6 35,odjezd 6 45.Jedou následující kluci:
Teplanský
Hrabáček
Neplech
Dobrozemský
Prachař
Vašíček
Michalík
Dokoupil
Hlavinka
Saňák
Burda
Binder
Auta berou Prachař,Hlavinka,Saňák,Dobrozemský.

Přeji pěkný víkend.Poslední trénink mají kluci v pondělí,pak si dáme vánoční prázdniny.

Turnaj Vysoké Mýto

Oldřich Prachař | 14.12.2010

Mám v práci volno,takže jedu a beru auto.

<< 448 | 449 | 450 | 451 | 452 >>

Přidat nový příspěvek